Joukkueet

Hienoa, on istua kotikentän katsomossa, kun kylän sydän on täynnä elämää. Se viikko, kun talvikaudesta siirrytään omalla tekonurmelle, on erityinen. Viheriö sykkii ja herään talven jälkeen henkiin. Jalkapalloa voi harrastaa nuorena, vanhana, pelaajana, valmentajana ja monessa muussa roolissa. Kyläseuran fudisperhe elää ja hengittää jalkapalloa – yhdessä tekemistä. Jos haluat mukaan, niin kurkista joukkueiden sivujen kautta fudismaailmaan ja ota yhteyttä sopivan ikäluokan joukkueenjohtajaan.

I-HK P12-13

I-HK P12-13

YHTEYSHENKILÖ:
Romppainen Sonja
sonja.romppainen@gmail.com
050-5603884

I-HK P11

I-HK P11

YHTEYSHENKILÖ:
Ahtonen Marko
marko@uskallaauttaa.fi
0442176663

I-HK P10

I-HK P10

YHTEYSHENKILÖ:
Keränen Marjoriikka
marjoriikka_keranen@hotmail.com
040-7325962

I-HK P 09

I-HK P 09

YHTEYSHENKILÖ:
Stark Janne
p09.ihk@gmail.com
0000000000

I-HK P 08

I-HK P 08

YHTEYSHENKILÖ:
Honkasola Maarit
maarithonkasola@gmail.com
0505950129

I-HK P06

I-HK P06

YHTEYSHENKILÖ:
Hietala Harri
ihkp06@gmail.com
0000000000

I-HK P05

I-HK P05

YHTEYSHENKILÖ:
Salo Hanne
hanne.salo@me.com
040-4501781

T12-13

T12-13

Harjoitusajat kesällä ( 3.8 – 29.10.2020 ) Itä-Hakkilan tekonurmi ma klo 17-18 to klo 18-19 Harjoitusajat talvella (2.11.2020 – 28.3.2021) Hakunilan kuplassa ilmoitetaan myöhemmin  Valmentajat Markus Sirviö, Nea Salminen ja Mika Kottila Syyskausi 3.8 – 17.12.2020...

T10-11

T10-11

YHTEYSHENKILÖ:
Alaluusua-Listola Anniina
anniinaalaluusua@hotmail.com
040-7335415

I-HK T08/09

I-HK T08/09

YHTEYSHENKILÖ:
Enqvist Jenny
enqvije@gmail.com
045-3599359

I-HK T07

I-HK T07

YHTEYSHENKILÖ:
Johansson Milla
millakl@hotmail.com
050-5353616

I-HK T05/06

I-HK T05/06

YHTEYSHENKILÖ:
Sihvola Perttu
psihvola@gmail.com
040-7164720

I-HK SA

I-HK SA

YHTEYSHENKILÖ:
Lindberg Sarianna
sarianna.lindberg@gmail.com
040-1775277

I-HK Miehet

I-HK Miehet

YHTEYSHENKILÖ:
Jake Kotiranta
jarkko.kotiranta@saunalahti.fi
0500-501777

I-HK Sensaatio

I-HK Sensaatio

YHTEYSHENKILÖ:
Roope Rissanen
roope.oa.rissanen@gmail.com
0400-909486

Toimintaamme tukemassa: