Joukkueet

Hienoa, on istua kotikentän katsomossa, kun kylän sydän on täynnä elämää. Se viikko, kun talvikaudesta siirrytään omalla tekonurmelle, on erityinen. Viheriö sykkii ja herään talven jälkeen henkiin. Jalkapalloa voi harrastaa nuorena, vanhana, pelaajana, valmentajana ja monessa muussa roolissa. Kyläseuran fudisperhe elää ja hengittää jalkapalloa – yhdessä tekemistä. Jos haluat mukaan, niin kurkista joukkueiden sivujen kautta fudismaailmaan ja ota yhteyttä sopivan ikäluokan joukkueenjohtajaan.

I-HK P14

I-HK P14

YHTEYSHENKILÖ:
Kuusisto Jori
j.kuusisto@hotmail.com
0453128707

I-HK P13

I-HK P13

YHTEYSHENKILÖ:
Jake Väisänen
ihkilpa.p13@gmail.com
044-5447392

I-HK P12

I-HK P12

YHTEYSHENKILÖ:
Romppainen Sonja
sonja.romppainen@gmail.com
050-5603884

I-HK P11

I-HK P11

YHTEYSHENKILÖ:
Ahtonen Marko
marko@uskallaauttaa.fi
0442176663

I-HK P10

I-HK P10

YHTEYSHENKILÖ:
Keränen Marjoriikka
marjoriikka_keranen@hotmail.com
040-7325962

I-HK P 09

I-HK P 09

YHTEYSHENKILÖ:
Stark Janne
p09.ihk@gmail.com
0000000000

I-HK P 08

I-HK P 08

YHTEYSHENKILÖ:
Honkasola Maarit
maarithonkasola@gmail.com
0505950129

I-HK P06

I-HK P06

YHTEYSHENKILÖ:
Hietala Harri
ihkp06@gmail.com
0000000000

I-HK P05

I-HK P05

YHTEYSHENKILÖ:
Eskelinen Kirsi
kirsieskelinen1970@gmail.com
040-7671683

T12-13

T12-13

YHTEYHENKILÖ:
Kuusisto Jori
j.kuusisto@hotmail.com
0453128707

T10-11

T10-11

YHTEYSHENKILÖ:
Rytilahti Tea
ihkt1011@gmail.com
045-354-2332

I-HK T08/09

I-HK T08/09

YHTEYSHENKILÖ:
Luhanko Sari
sariluhanko@hotmail.com
0405423969

I-HK T05/06/07

I-HK T05/06/07

YHTEYSHENKILÖ:
Sihvola Perttu
psihvola@gmail.com
040-7164720

I-HK SA

I-HK SA

YHTEYSHENKILÖ:
Lindberg Sarianna
sarianna.lindberg@gmail.com
040-1775277

I-HK Miehet

I-HK Miehet

YHTEYSHENKILÖ:
Jake Kotiranta
jarkko.kotiranta@saunalahti.fi
0500-501777

I-HK Sensaatio

I-HK Sensaatio

YHTEYSHENKILÖ:
Roope Rissanen
roope.oa.rissanen@gmail.com
0400-909486

Toimintaamme tukemassa: