I-HK T11/12/13
Tule mukaan pelaamaan jalkapalloa mahtavaan porukkaan! Otamme mukaan aktiivisesti uusia 2011, 2012 ja 2013 syntyneitä tyttöjä. Joukkueeseemme mahtuvat sekä vasta-alkajat, että aiemmin jalkapalloa jo pelanneet.
Ikäluokkamme tarjoaa kahden viikon mittaisen kokeilujakson uusille pelaajille jonka aikana voitte rauhassa tehdä päätöksen joukkueeseen liittymisestä. Ensimmäisillä kerroilla riittää kun mukana on juoksuun sopivat kengät/jalkapallokengät, juomapullo, pallo sekä innokas asenne. Ennen kokeilujaksolle tuloa tulisi kuitenkin olla yhteydessä joukkueenjohtajaan tai valmentajaan.
Harjoittelemme neljä kertaa viikossa: maanantaisin, tiistaisin, perjantaisin ja sunnuntaisin. Osallistumme myös ympäri vuoden erilaisiin turnauksiin, sarjoihin sekä harjoituspeleihin.
Harjoittelun ja pelaamisen ohella vahvistamme joukkuehenkeä ja yhteenkuuluvuutta erilaisilla yhteisillä tapahtumilla.
Tervetuloa mukaan aktiiviseen ja motivoituneeseen joukkueeseen!
Harjoitusvuorot
Harjoitusvuorot
- Maanantai klo 18.30 – 20.15 Tikkurilan urheilupuiston tekonurmi
- Tiistai klo 18.45 – 20.00 Hakunilan kalliosuojan kuntosali (fysiikka treeni)
- Perjantai klo 18.30 – 20.15 Energia areena Keravan keinukallio
- Sunnuntai klo 18.30 – 20.15 Hakunilan kuplahalli
Yhteystiedot
Vastuuvalmentaja
Jori Kuusisto
Joukkueenjohtaja
- Netta Silfver
uudet pelaajat
- Tiina Kurjenkallio
pelit ja turnaukset
Yhteystiedot
Maksut
Joukkueen maksut:
- toimintamaksu 65 e/kk
-
2011-2012 syntyneet pelipassi 43€ ja vakuutus 95€
-
2013 syntyneet pelipassi 43€ ja vakuutus 70€
HUOM! Jos pelaajalla on oma vakuutus, joka kattaa jalkapallossa (ja futsalissa) sattuneet tapaturmat, toimitetaan joukkueen jojolle allekirjoitettu todistus tästä vakuutuksesta. Vakuutuksen tulee olla kattavuudeltaan vähintään pelipassivakuutuksen tasoinen. Linkkien kautta löytyvät todistus ja liiton vakuutuksen tuoteseloste.
Seuran maksut:
- jäsenmaksu 45 e/vuosi
- lajimaksu 50 e/vuosi
Uudet pelaajat
varusteet:
- Oma jalkapallo
- juomapullo
- sopivat kengät pallon potkimiseen
HUOM! Voitte käydä kaksi kertaa tutustumassa joukkueen toimintaan ja vasta sen jälkeen ilmoittautua mukaan, alla olevan linkin kautta.
Tervetuloa mukaan!
